معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1003414
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
قاضي: اسم؟برشت: شما خودتون مي دونينقاضي: مي‌دونيم اما شما خودت بايد بگي.برشت: خب. من رو به خاطر برتولت برشت بودن محاكمه مي‌كنين. ديگه چرا بايد اسمم رو بگم؟... قاضي: با اين حال بايد اسمتون رو بگين. اسم؟برشت: من كه گفتم. برشت هستم.قاضي: ازدواج كرده ايد؟برشت : بله
قاضی: با چه کسی؟برشت: با یک زن."خنده حضار در دادگاه"قاضی: شما دادگاه رو مسخره می‌کنید؟برشت: نه این طور نیست.قاضی: پس چرا می‌گویید با یک زن ازدواج کرده‌اید؟برشت: چون واقعا با یک زن ازدواج کرده‌ام!قاضی: کسی را دیده‌اید با یک مرد ازدواج کند؟برشت: بله!قاضی: چه کسی؟برشت: همسر من. او با یک مرد ازدواج کرده است."خنده حضار در دادگاه"دسته ها :
يکشنبه 1392/11/6
X