معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1003447
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
يه روز يه زن و مرد ماشينشون تصادف ناجوري ميكنه و هر دو ماشين به شدت داغون ميشه، ولي هر دو نفر سالم ميمونن.وقتي كه از ماشينشون پياده ميشن و صحنه تصادف رو ميبينن، مرد ميگه:- ببين چيكار كردي خانم! ماشينم داغون شده!- آه چه جالب، شما يه مرد هستيد!مرد با تعجب ميگه:- بله، چطور مگه؟
چقدر عجیب! همه چیز داغون شده ولی ما دو نفر کاملاً سالم هستیم!- منظورتون چیه؟- این باید نشونه ای از طرف خدا باشه که اینجوری با هم ملاقات کنیم و آشنا بشیم!مرد با هیجان زیادی میگه:- اوه بله، کاملاً موافقم! این حتماً نشونه خوبیه!زن دوباره نگاهی به ماشین میکنه و میگه:- یه معجزه دیگه! ماشین من کاملاً داغون شده ولی این بطری مشروب کاملاً سالمه! این یعنی باید این آشنایی رو جشن بگیریم!- بله بله، حتماً همینطوره! کاملاً موافقم!زن در بطری رو باز میکنه و به طرف مرد تعارف میکنه، مرد هم بطری رو تا نصف سر میکشه و برمیگردونه به زن.ولی زن در بطری رو میبنده و دوباره برمیگردونه به مرد! مرد با تعجب میگه:- مگه شما نمینوشین؟زن با شیطنت خاصی میگه:- نه عزیزم، فکر کنم الان بهتره منتظر پلیس باشیم !!!!دسته ها :
شنبه 1392/11/5
X