معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1003643
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
يه كلاغ و يه خرس سوار هواپيما بودن. كلاغه سفارش چايي ميده. چايي رو كه ميارن يه كميشو ميخوره باقيشو مي پاشه به مهموندار!مهموندار ميگه: چرا اين كارو كردي؟كلاغه ميگه: دلم خواست، پررو بازيه ديگه پررو بازي!چند دقيقه ميگذره... باز كلاغه سفارش نوشيدني ميده، باز يه كميشو ميخوره باقيشو ميپاشه به مهموندار.مهموندار ميگه: چرا اين كارو كردي؟
کلاغه میگه: دلم خواست پررو بازیه دیگه پررو بازی!بعد از چند دقیقه کلاغه چرتش میگیره، خرسه که اینو میبینه به سرش میزنه که اونم یه خورده تفریح کنه ...مهموندارو صدا میکنه میگه یه قهوه براش بیارن. قهوه رو که میارن یه کمیشو میخوره باقیشو میپاشه به مهموندار!مهموندار میگه: چرا این کارو کردی؟خرسه میگه: دلم خواست! پررو بازیه دیگه پررو بازی!اینو که میگه یهو همه مهموندارا میریزن سرش و کشون کشون تا دم در هواپیما میبرن که بندازنش بیرون. خرسه که اینو میبینه شروع به داد و فریاد میکنه.کلاغه که بیدار شده بوده بهش میگه: آخه خرس گنده تو که بال نداری مگه مجبوری پررو بازی دربیاری!!!!!!!!نکته مدیریتی: قبل از تقلید از دیگران منابع خود را به دقت ارزیابی کنید!دسته ها :
شنبه 1392/11/5
X