معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 832419
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
براي شاد بودن هيچ وقت دير نيست. پيشنهاد مي‌كنيم براي100 ساعت آينده را با كودكان‌تان اوقات خوشي خلق كنيد و از آن لذت ببريد. پيشنهادهاي ما اصلا سخت نيستند و به شما كمك مي‌كنند پيوندي مستحكم با فرزندتان ايجاد كنيد و بيشتر قدر لحظه‌هاي با هم بودن‌تان را بدانيد. و از آن لذتي بي‌نظير بسازيد.

سري به مادربزرگ و پدربزرگ بزنيد

ازهمين حالا يك برنامه‌ريزي براي ديدن مادربزرگ و پدربزرگ داشته باشيد. حتي مي‌توانيد از فرزندتان بخواهيد با آنها تماس بگيرد  و يك روز را با هماهنگيشما به ديدن آنها اختصاص دهيد. اگر مي‌خواهيد حسابي خوش بگذرد مي‌توانيد يك برنامه تفريحي خارج از خانه ترتيب بدهيد به اين ترتيب هم به مادربزرگ و پدربزرگ خوش مي‌گذرد و هم به بچه‌ها. قصه‌گويي پدربزرگ و مادربزرگ هم هيجانخاص خودش را دارد.با هم كتاب بخوانيد

در100 ساعت آينده يك شب فرزندان‌تان وكوچولوهاي اقوام را دور هم جمع كنيد و به اتفاق همسرتان شروع به خواندن يك كتاب كنيد. سعي كنيد حين كتاب خواندن نقش شخصيت‌هاي داستان را بين خود و همسرتان تقسيم كنيد و با اين كار آنها را به هيجان بياوريد.حتي مي‌توانيد ادامه داستان را از آنها سوال كنيد و بهاين ترتيب قوه تخيل‌شان را به كار بگيريد.

با هم آشپزي كنيد

بهجاي اينكه با خانواده براي شام به رستوران برويد با هم آشپزي كنيد و بچه‌ها را در خريد از سوپرماركت و‌ سبزي‌فروشي مشاركت دهيد. بودن در آشپزخانه باعث مي‌شود با ارزش غذايي برخي خوراكي‌ها بيشتر آشنا شوند و بخواهند غذاهاي سالم‌تري را مصرف كنند. شايد باور نكنيد اما يكي از مزاياي پخت‌وپز با بچه‌ها اين است كه آنها كمتر به استفاده از مواد مخدر تمايل خواهند داشت. اين را تحقيقات مختلف ثابت كرده است. نكته بسيار مهم كه نبايديادتان برود اين است كه حتما در طول شبانه‌روز يكي از وعده‌هاي غذايي را با يكديگر ميل كنيد.

با بچه‌ها بدويد

بگذاريدفرض كنيم! فقط فرض كنيم كه همه اعضاي خانواده تناسب‌اندام لازم را دارند. در اين صورت مي‌توانيد همين پنجشنبه به اتفاق هم به پارك برويد و فقط كمي بدويد يا در خانه حركات كششي پرهيجان و جديد براي بچه‌ها انجام دهيد. حتي دوچرخه‌سواري هم در اين روزها گزينه‌هاي مناسبي هستند. گاهي اوقات يك بازي پرهيجان و فيزيكي هم مي‌تواند حسابي بچه‌ها  را سر ذوق آورد.

فراغت مشترك بسازيد

سريبه گل‌فروشي محل‌تان بزنيد و چند گلدان به اتفاق فرزندتان بخريد. بچه‌ها از چيزي كه نتيجه سريع داشته باشد، خوش‌شان مي‌آيد. بنابراين گياهاني را انتخاب كنيد كه زود عمل مي‌آيند. يكي از كارهاي بامزه‌اي كه مي‌توانيد انجام دهيد اين است كه يكي از آهنگ‌هايي كه شما و فرزندتان هر دو حفظ هستيد، بگذاريد و به نوبت جاي خواننده را بگيريد و شروع به آواز خواندن كنيد و از ديگر اعضاي خانواده بخواهيد به هركدام‌تان نمره بدهند و برنده يكآهنگ ديگر بقيه را مهمان كند.

 بازي كردن يادتان نرود

در100 ساعت آينده با همسرتان وقتي را مشخص كنيد كه هر دوي شما با هم با كودك‌تان بازي كنيد. در اين مورد خستگي و مشغله كاري قابل قبول نيست. كافي است همبازي خاله بازي دخترتان يا همكار پسرتان در دستگيري دزدها باشيد. هيچ‌چيز آنها را اينقدر خوشحال نمي‌كند كه والدين‌شان را همبازي خود ببينند.

دسته ها :
يکشنبه 1392/10/1
X