معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1003441
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

خداوندا! اى رحيم! اى حكيم! تو را شكر مى‏گويم، كه به منِ بى‏لياقت و بيچاره ‏ى مانده در چاه آمال، توفيق حضور در كنار يارانت و مشتاقانت را دادى. و اين افتخار است براى من.

 خدايا! موقعى كه تفكر مى‏كنم كه ماها را از مسير انسان‏هاى وابسته به دنيا جدا كردى، و لااقل اين انديشه را در درون ما ايجاد فرمودى كه برويم و در دفتر يارانت و در جمع عاشقان ثبت نام كنيم، دل خودم را و قلب خودم را در جايى ديگر مى‏بينم. روح حمد و ستايش در من اوج مى‏گيرد، ولى به زبانى بسته برخورد مى‏كنم. و با تمامى وجود مى‏گويم.

« كيف لى بتحصيل الشكر و شكرى اياك يفتقر الى الشكر»


دسته ها :
چهارشنبه 1392/12/7
X