معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 832433
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
برادران بسيجى، اميدوارم كه وظيفه‏ ى خطيرى كه به عهده‏ ى شماست به خوبى انجام دهيد و نگهبانى‏تان در راه خدا و براى رضايت او باشد كه يك شب نگهبانى دادن در راه خدا از هزار سال روزه  
چهارشنبه 1392/12/7
خدايا، خودت شاهدى كه در دلم جز رضايت خودت هيچ چيزى جا ندارد، خيلى خوشحالم بهترين لحظه‏ هاى زندگيم شركت در جهاد فى سبيل الّله و در كنار اين بچه ‏هاى بسيجى بوده است. اوج شكوفايى يك بسيجى كه نهايت بينايى است توفيق شركت در عمليات است.    
چهارشنبه 1392/12/7
عزيزان بسيجى، مسجد مقداد، مبادا يك وقت خدايى نكرده اطراف امام عزيز و جبهه ‏ها را خالى كنيد.
چهارشنبه 1392/12/7
من از جوانان پاك و مخلص و شجاع بسيجى درس ايثار، اخلاص و عشق و بندگى حق را آموختم و اگر حق تعالى مرا بپذيرد از اين دانشگاه بى‏نظير فارغ‏التحصيل مى‏شوم.
چهارشنبه 1392/12/7
من بعنوان يك بسيجى، از برادران و خواهران مسلمان مى‏خواهم همچنان در صحنه بوده و نگذارند كه خداى نكرده منافق با چهره مسلمان اتحاد شما را از هم بشكند.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران، پيام من به شما اين است كه صحنه را خالى نگذاريد و هميشه يار مظلومان و دشمن ظالمان باشيد.   
چهارشنبه 1392/12/7
برادرانى كه در تيپ ويژه شهدا با من همرزم بوديد، خوش به حالتان و خوش به سعادتتان كه پيرو دين اسلام و قرآن هستيد. 
چهارشنبه 1392/12/7
از برادران بسيج مى‏خواهم كه سلاح مرا در زمين نگذارند.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران فعال بسيج، نماز و روزه ‏شان ترك نشود.
چهارشنبه 1392/12/7
از خداوند متعال مى‏خواهم كه همين خدمات كوچك را چه در بسيج و چه در اين مدت كه در جبهه انجام خدمت كرده‏ام از من قبول كند.
چهارشنبه 1392/12/7
همانطور كه مى‏دانيم در اين موقع از زمان كه مملكت ما احتياح به اتحاد و همبستگى دارد و همچنين ما نيز جهت كمك به برادران جبهه با هم با خلوص نيت بسيج شده و به كربلاى ايران مى‏رويم . 
چهارشنبه 1392/12/7
برادران، جنگ را فراموش نكنيد و امام عزيز را تنها نگذاريد.
چهارشنبه 1392/12/7
بسيج و ارتش فداكار و هوشيارى، ملت عزيز مانع فعاليت‏هاى مرموز خواهد شد. و اميدوارم كه مردم همچنين مسئله جنگ را فراموش نكنند و پشت جبهه‏ ها را خالى نگذارند و هميشه پشتيبان ولايت فقيه باشند.
چهارشنبه 1392/12/7
درود به كليه مسؤولين اعم از بسيج و سپاه... و ارتش كه هر كدام در سنگر جداگانه ‏اى به رزم بى‏امان خود ادامه داده و مى‏دهند. 
چهارشنبه 1392/12/7
مردم، بپاخيزيد و بسيج شويد و به غيره باج ندهيد.    
چهارشنبه 1392/12/7

برادران و خواهران بسيجى، حال كه شما با فرمان امام ايران را به سر آمريكا آورديد و يك ابرقدرت كه مدعى ستيز جهان و فضا است، 18 ماه يا بيشتراست كه تلاش مى‏كند كه با شما و مسئولين رابطه داشته باشد و شما آن‏ها را كنار زديد و اين پيروزى‏ها جز با حضور در جبهه و توكل به خداوند و پياده كردن دستورات رهبر بزرگوار نبوده است، بگذريم كه بر سر منافقين و بر سر يك، يك گروه‏هاى داخلى و هر چه در كردستان بود چه آورديد و يك سيلى محكمى بر آن‏ها زده ‏ايد.     

برادران بسيجى، ان شاءالّله به زودى در حرم امام حسين(ع) با امامت امام نماز جمعه و جماعت خواهيم خواند، سخنم اين است كه هر كس بسيجى نباشد از انقلاب و مردم عقب مانده است. زيرا امام فرمودند: بايد ارتش 20 ميليونى تشكيل دهيم و بدانيد، شهدا تنها كسى را شفاعت خواهند كرد كه راه آن‏ها را ادامه دهند و گرنه در پيش خداوند از شما شكايت خواهندكرد و من نيز از اين موضوع جدا نيستم.    

 از انقلاب محافظت كنيد، شما برادران بسيجى، شما نيز از اين قضيه مستثنى نيستيد زيرا بسيج مدرسه عشق به لقاء است.  

چهارشنبه 1392/12/7
 به مردم بگوييد، هميشه بسيج را يارى كنند و به حرف ضد انقلاب‏ها گوش ندهند، كه مى‏گويند به بسيج نرويد چون آن‏ها از بسيج سيلى خورده‏اند و يا نمى‏خواهند بسيج باشند.
چهارشنبه 1392/12/7
 اگر من به شهادت رسيدم مى‏خواهم لباس هايم را به برادران بسيجى بدهيد، تا آن‏ها از لباس هايم استفاده كنند.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران انجمن‏هاى اسلامى بسيج، شما بر مسئوليت خويش آگاه باشيد، رسالتتان رسالت انبياء است و اين فقط با حضور در انجمن‏هاى اسلامى و عضويت در آن ميسر نمى‏گردد. بلكه بايد در اين ميان تبليغ نمود. تبليغ هنگامى ميسر مى‏گردد كه همراه عمل باشد و شما بايد خود را، با عمل نمودن مشهور سازيد، نه با تبليغ.
چهارشنبه 1392/12/7
 از برادران سپاهى و بسيجى، تقاضا دارم راه حسين(ع) را ادامه دهند و گوش به فرمان رهبر باشند.
چهارشنبه 1392/12/7
از برادران بسيجى تقاضا دارم كه راه حسين(ع) را ادامه دهند.
چهارشنبه 1392/12/7
شعار استقلال آزادى، جمهورى اسلامى از يادتان نرود. انجمن اسلامى و بسيج را تشكيل دهيد. پيوسته به جبهه ‏هاى نبرد حق عليه باطل كمك كنيد. 
چهارشنبه 1392/12/7
من وظيفه ى شرعى خود دانستم كه به بسيج خودم را معرفى نمايم، و براى اعزام به جبهه ‏هاى حق عليه باطل رفته و اينك به آرزوى ديرينه‏ام رسيدم.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران بسيجى، نگذاريد اسلحه‏ اى كه از دست من بر زمين مى‏افتد، بر زمين بماند و آن را برداريد و به قلب دشمن اسلام شليك كنيد.   
چهارشنبه 1392/12/7
آموزش‌هاي نظامي و عقيدتي و سياسي را در پايگاههاي سپاه و بسيج بياموزيد و در جهت سازماندهي لشكرهاي قدس همۀ نيروي خود را مصرف داريد كه جنگ بين اسلام و كفر و نفاق تا از بين رفتن كفار و منافقين ادامه دارد و شما بايد از اسلام در اين برهۀ زمان دفاع و حراست كنيد.
چهارشنبه 1392/12/7
لذا به همه بستگان و دوستان و مردم توصيه مي كنم كه اگر مي خواهيد پيش شهدا در قيامت روسفيد باشيد حسين زمان را ياري كنيد و مردانه به سوي جبهه‌هاي حق عليه باطل هجوم بريد و شر كفر جهاني را از سر ايران برطرف سازيد و با حضور فعال در صحنۀ انقلاب اسلامي از جمله بسيج مستضعفين ادامه دهندۀ راه من و امثال من باشيد و نگذاريد سلاح شهيدان اسلام بر زمين بماند.
چهارشنبه 1392/12/7
با بسيج اين مدرسه عشق ارتباط مستحكم و استوار برقرار كن كه چگونه زيستن و عاشق شدن و به معبود رسيدن را به ما مي آموزد. بسيج معجزۀ الهي است و موجي است كه درهم كوبنده ظلم و زمينه ساز حكومت حق مي باشد.
چهارشنبه 1392/12/7
درپايان از تمام اقوام و خويشان بخصوص از پدرومادر و برادران و خواهرانم مي‌خواهم كه مرا ببخشند و هيچگونه ناراحت نباشند. زيرا من به جز يك امانتي بيش در دست شما نيستم و از شما مردم حزب ا... مي خواهم كه امام را تنها نگذاريد و امام را دعا كنيد و از شما مي خواهم كه گروههاي مقاومت بسيج را پركنيد تا به قول امام امت ارتشي بيست ميليوني تشكيل شود.
چهارشنبه 1392/12/7
پرچم اسلام در آمريكا و شوروي نشانه نابودي آنهاست. اين را هم بدانيد كه روح شهيدان ناظر بر اعمال شماست.
چهارشنبه 1392/12/7

برادران بسيج و انجمن هاي اسلامي و دوستان عزيز، كليه كارهايي كه مي‌خواهيد انجام دهيد سعي شود كه ابتدا آهنگ عبادت داشته و آن كار با يك تشكيلات و نظم و اتحاد خاصي برخوردار باشد.

چهارشنبه 1392/12/7
برادران بسيج و سپاه، شما بعنوان بازوان مسلح ولايت فقيه و سربازان اسلام و سربازان امام زمان،مهدي موعود(عج) هستيد و درخاطره ها و در جبهه هاي نبردحق عليه باطل ياد سربازان صدر اسلام را زنده مي كنيد.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران بسيج بايد قدر اين توفيق بزرگ را بدانند و به پاسدار امام زمان(عج) بودن خود، افتخار كنند. 

  

من جزو افتخاراتم است كه از طريق بسيج به جبهه اعزام شده ‏ام. 

چهارشنبه 1392/12/7
بسيجى انسان آزاده ايست كه با آگاهى كامل براى دفاع از اسلام، پا به عرصه‌ى نبرد با كفر مى‏گذارد و در اين راه از هيچ چيز دريغ نمى‏كند.
چهارشنبه 1392/12/7
با بسيج اين مدرسه ى عشق ارتباط مستحكم و استوار برقرار كن كه چگونه زيستن و عاشق شدن و به معبود رسيدن را به ما مى‏آموزد، بسيج معجزه‏ى الهى است و موجى است كه در هم كوبنده‏ى ظلم و زمينه ساز حكومت حق مى‏باشد.
چهارشنبه 1392/12/7
برادران سپاهى كه در مساجد شركت داريد! مردم را به بسيج همگانى دعوت كنيد.
چهارشنبه 1392/12/7
اى مردم مسلمان! قدر و ارزش اين رزمندگان اسلام و سربازان و بسيجيان را بدانيد.   
چهارشنبه 1392/12/7

خدايا! خود شاهدى كه در دلم جز رضاى خودت، هيچ چيزى جا ندارد. خيلى خوشحالم كه بهترين لحظه‏هاى زندگى‏ام، شركت در جهاد فى سبيل‏الله و در كنار اين بسيجى‏ها بودن است.

 اوج شكوفائى يك بسيجى كه نهايت بينائى هست، توفيق شركت در عمليات هست.    

چهارشنبه 1392/12/7

سخنى براى شما برادران بسيجى دارم: تمام ابرقدرت‏ها هرچه ضربه خوردند از اين همبستگى شما برادران بسيجى است. تا مى‏توانيد وحدت كلمه داشته باشيد. 

 

...از برادران بسيجي پايگاهمان كه در خودسازي و تربيت من نقش مهمي را داشته اند تشكر مي كنم و اميدوارم سرباز امام زمان(عج) باقي بمانيد و اما از كلاسهاي عقيدتي و درس احكام فراموش نكنيد كه انسان ساز است.

چهارشنبه 1392/12/7
به فعاليت‏هاى خود اهميت بدهيد تا خداوند به تمام كارهاى شما جهت دهد. انسان اگر در همين جا فعاليت كند و هدفش خدا باشد و خدا را فراموش نكند، يك بسيجى واقعى است.
چهارشنبه 1392/12/7
از برادران بسيجى و روحانيت وقتى راضى‏ام كه پرچم اسلام را به دست بيگانه ندهند و بر فراز كربلا و قدس به اهتزاز در آورند يا بايد شهادت را پذيرا باشند يا بايد قيام كنند و ملت را در راه انقلاب بيدار كنند و مى‏دانم كه برادرانم سنگر مرا خالى نخواهند گذاشت. 
چهارشنبه 1392/12/7
بسيجى‏هاى مقاوم! اميدوارم كه ادامه دهنده‏ى خون شهيدان اسلام باشيد و پيرو خون اباعبدا... الحسين(ع) باشيد. 
چهارشنبه 1392/12/7
برادران عزيز سپاهي! همرزمان و هم سنگرانم! خيلى مواظب باشيد، چشم تمام مستضعفين جهان به شماست. به رزم بى امان خود ادامه دهيد و به مستضعفين، نويد پيروزى و استخلاص از يوغ چپاول گران تاريخ به آنها ارزاني داريد. و اگر خداى ناخواسته اشتباهى از شما سر بزند، ديوصفتان و مغرضان، آن اشتباه را به حساب سپاهت مى‏گذارند، نه تنها شخصيت تو را بلكه شخصيت و حيثيت سپاهت را مى‏كوبند و حساب فرد را با جمع، مختلط مى‏كنند و خوراك تبليغاتى براى اربابان كثيفش درست مى‏كند و بوق و كرناى عجيبى به راه مى‏اندازند كه اين، در خور شأن تو و سپاهت نيست.  
چهارشنبه 1392/12/7
برادران بسيجى! اميدوارم كه در راه الله، قدم گذاشته و اميدوارم قدمهايتان را استوارتر بگذاريد و از خون شهيدان پاسداري و حراست كنيد.
چهارشنبه 1392/12/7
به بچه هاي مسجد المهدي و ديگر بسيجيان و تمام مردم بگوئيد هر كاري مي‌كنند براى خداوند و رضاى او باشد؛ در سلام كردن، نگهبانى رفتن به جبهه فقط خدا باشد، چون بايد از او اجر و پاداش گرفت.   
چهارشنبه 1392/12/7

با حضور فعال در صحنه‏ى انقلاب اسلامى از جمله بسيج مستضعفين، ادامه دهنده‏ى راه من و امثال من باشيد.


چهارشنبه 1392/12/7

وصيتم به بچه هاي بسيج و ديگر برادران انقلابي اين است كه هميشه در نبرد با شيطان دروني (نفس) مبارزه كنند. با ظالمان و مستكبران كه همانا راه مبارزه با نفس اين است كه انسان قرآن و نهج البلاغه و دعا زياد بخوانند و هميشه مطالعه كنند تا در اثر مطالعه آگاهي بيشتر شده و بهتر بتوانند با شيطان مبارزه كنند و راه مبارزه با شيطان بيروني اين است كه مي گوئيم: برادران گرامي! شهيدان زنده، ياران امام، استعمارگران، سالهاي سال، براثر ناآگاه بودن و بي سوادي خيلي از مردم بر ما حكومت مي كردند و خونمان را مي مكيدند و ما خود نمي فهميديم. من شنيدم كه بعضي از بچه هاي بسيج با يك كمي ناراحتي كه برايشان پيش آمده درس را ترك كرده‌اند. برادران عزيز، اگر مي خواهيد روح من شاد باشد، رفتارتان با يكديگر رفتاري نيكو باشد.


چهارشنبه 1392/12/7
از برادران انجمن‏هاى اسلامى و بسيج خاضعانه تقاضا دارم كه اگر از من خلافى ديده يا شنيده ‏اند، به كرم و بزرگوارى عفو كنند، تا زمينۀ عفو الهى محقق گردد.
چهارشنبه 1392/12/7
مابسيجى ‏ها به آمريكا و شياطين شرق و غرب فهمانديم، كه ما اگر از سر بريده مى ‏ترسيديم، در جبهۀ عاشقان نمى‏درخشيديم «اللّه اكبر»  
چهارشنبه 1392/12/7
من همراه برادران سلحشور بسيج، وارد اهواز شدم. من دانستم دانشگاه جبهه، اين‌طورى خوب است. و خوشحالم در دانشگاه جبهه قبول شدم.
چهارشنبه 1392/12/7
پيامى به برادران ايثارگر بسيجى و گمنام پايگاههاى حق عليه باطل: راه شهدا را ادامه دهيد.
چهارشنبه 1392/12/7
X