معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم خدایا..... یاریم کن نگاهم... در افق این فضای مجازی... جز برای تو....نبیند و انگشتانم ... جز برای تو ... کلیدی را فشار ندهند... *********************** وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. *********************** میلیون ها زن ایرانی در انقلاب سال 1357 با قدرت هر چه تمام تر پا در صحنه نهادند. حضور زنان در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی چندین شکل داشت. برخی اخبار را گردآوری یا جزوه هایی را توزیع می کردند، بقیه به فعالان سیاسی مورد حمله یا زخمی ها پناه می دادند، بسیاری فعالانه در خیابان ها به راهپیمایی و تظاهرات می پرداختند، برخی تا آن جا پیش رفتند که در سنگر سازی در برابر نیروهای رژیم طاغوت کمک می کردند و حتی تعدادی از آنان اسلحه به دست گرفتند و به مبارزه پرداختند.
دسته
دوستان
همكاران(سازمان زنان انقلابي)
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 832546
تعداد نوشته ها : 5400
تعداد نظرات : 127


 ...
... ...
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مَن كانَ مَنطِقُهُ ذِكراً، وصَمتُه فِكراً، ونَظَرهُ عِبرَةً؛
[برترينِ مردم] كسى است كه سخنش ذكر خدا باشد و سكوتش انديشيدن و نگاهش عبرت آموختن
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةٌ، وزَكاةُ الدّارِ بَيتُ الضِّيافَةِ؛
هر چيزى زكاتى دارد و زكات خانه، اتاق مهمان است.
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
اِلهَوا وَالعَبوا فَإِنِي أكرَهُ أن يُرى في دينِكُم غِلظَةً؛
سرگرمى داشته باشيد و تفريح كنيد؛ چرا كه خوش نمي‌دارم در دين شما درشتى و سختى ديده شود
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
لِلمُؤمِنِ ثَلاثُ ساعاتٍ: فَساعَةٌ يُناجي فيها رَبَّهُ، وساعَةٌ يَرُمُّ مَعاشَهُ، وساعَةٌ يُخَلّي بَينَ نَفسِهِ وبَينَ لَذَّتِها فيمايَحِلُّ ويَجمُلُ؛
[سزاوار است] مؤمن سه زمان داشته باشد: زمانى كه در آن با پروردگارش راز و نياز كند؛ و زمانى كه هزينه‌هاى زندگى را تأمين كند؛ و زمانى را به خوشي‌هاى حلال و زيبا اختصاص دهد
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
- في قَولِ اللَّهِ عزّ وجلّ : «وَ لاَ تَنسَ نَصِيبَكَ مِنَ الدُّنْيَا» -: لا تَنسَ صِحَّتَكَ وقُوَّتَكَ وَفَراغَكَ وشَبابَكَ ونَشاطَكَ أن تَطلُبَ بِهَا الآخِرَةَ؛
درباره آيه (و سهم خود را از دنيا فراموش مكن) :[يعنى] سلامت، توانايى، فرصت، جوانى و شادابي‌ات را فراموش مكن، تا با آنها، آخرت را به دست آورى.
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
دُعاءُ الوَلَدِ لِلوالِدِ كَالأَخذِ بِاليَدِ؛
دعاى فرزند براى پدر و مادر، مانند يارى كردن آنان است
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30
أكرِم ضَيفَكَ وَ إن كانَ حَقيرا وَ قُم عَن مَجلِسِكَ لأَبِيكَ وَ مُعَلِّمِكَ وَ إن كُنتَ أميرا؛
مهمانت را گرامى بدار، اگرچه حقير باشد؛ و به احترام پدر و معلّمت از جايت برخيز، اگر چه فرمانروا باشى.
دسته ها : حديث
چهارشنبه 1393/7/30

در اين روزدر سال دهم هجرت در حجه الوداع پيامبر (صلى الله عليه و آله ) به عايشه سرى را بيان فرمود و به او تذكر داد كه اگر اين سر را به كساى بازگو كنى ، لعنت خدا و ملائكه و تمامى مردم بر تو باد.

عايشه بلافاصله آن سر را به حفصه گفت . و هر كدام

ان سر را به پدارنشان بازگو كردند. و ابوبكر هم عمر را در جريان قرار داد. كار به جايى رسيد كه آن چهار زن و مرد تصميم گرفتند پيامبر (صلى الله عليه و آله )را مسموم كنند. (1)

جبرئيل پيامبر (صلى الله عليه و آله ) را باخبر كرد و آن حضرت آنها را از توطئه و افشاء سر خبر داد. سپس حفصه را طلاق دادند، ولى بعدا به اصرار بعضى رجوع فرمودند و آيات سوره تحريم نازل شد

اين دو زن چه كرده بودند كه خداوند در سوره تحريم (آيه 10) آنها را به زن نوح و لوط (عليهم السلام ) تشبيه نموده است ؟!

در آخر آيه4 اين سوره آمده است : اگر شما دو زن ياور هم شويد براى قتل آن حضرت ، خداوند و جبرئيل و صالح المؤ منين يعنى امير المؤ منين (عليه السلام ) و ملائكه ياور پيامبر (صلى الله عليه و آله ) هستند (2)

((تظاهرا))در آيه شريفه خطاب به عايشه و حفصه است ، و معنايش اين است كه آنان تعاون بر اذيت پيامبر (صلى الله عليه و آله ) نموده سر آن حضرت را فاش كردند و زنان آن حضرت را اذيت نمودندعمر مى گويد: مراد از اين دو زن كه در اذيت پيامبر (صلى الله عليه و آله ) هم پيامبر (صلى الله عليه و آله ) هم پيمان بودند عايشه و حفصه است (3)


1-  ارشاد القلوب ج2 ص330، بحارالانوار ج28 ص97 و...

2- الغدير ج1 ص394، غاية المرام ج4 ص83 و...

3- بحارالانوار ج22 ص232، صحيح بخاري ج6 ص69، صحيح مسلم ج4 ص189، مسند احمد ج1 ص48، مسند ابن راهويه ج4 ص21، كنزالعمال ج2 ص533، و...

پنج شنبه 1393/7/17

در اين روزيا شب آن در سال هفتم هجرت ، فدك به حضرت زهرا (عليها السلام ) بخشيده شد،و حضرت رسول (صلى الله عليه و آله ) بر اين بخشش ‍ شاهد گرفتند. قول ديگر در اين باره 15 رجب است

فتح فدك

پس از فتح خيبر در سال هفتم هجرت ، حدود چهار سال قبل از شهادت پيامبر (صلى الله عليهو آله ) جبرئيل نازل شد، و دستور فتح فدك توسط پيامبر و امير المؤ منين (عليهم السلام ) را آورد. آن دو بزرگوار در تاريكى شب با اسلحه لازم به سرزمين فدك آمدند، و حسب دستور پيامبر (صلى الله عليه و آله )، امير المؤ منين (عليه السلام ) بر كتف پيامبر (صلى الله عليه و آله ) قرار گرفت و آن حضرت بر خاست و امير المؤ منين (عليه السلام ) را با خود بلند كرد. به معجزه الهى مولى الموحدين (عليه السلام ) در حالى كه شمشير رسول الله (صلى الله عليه و آله ) همراهش بود، از ديوار قلعه فدك بالا رفت و بالاى ديوار صداى مباركش را به اذان بلند كرد.
يهوديان قلعه فدك گمان كردند كه مسلمين حمله كرده اند و روى ديوارها هستند.خواستند از در قلعه فرار كنند، ولى بيرون قلعه مقابل در آن پيامبر (صلى الله عليه و آله ) را در برابر خود ديدند و از طرفى امير المؤ منين (عليه السلام ) پايين آمد و با آنان درگير شد و 18 نفر از بزرگان آنان را كشتند، وبقه تسليم شدند.
زنان و فرزندان آنان را اسير كردند و غنايم را همراه خود آوردند. امر بر اين قرار گرفت كه هر كس از اهل فدك مسلمان شود، خمس اموال او را بگيرند و هر كس بر دين خود باقى ماند همه اموالش را بگيرند. اين گونه بود كه بدون لشكر كشى و كوچكترين دخالت مسلمين قلعه فدك فتح شد. و طبق آيه مباركه سوره حشرسرزمينهايى كه بدون لشكر كشى مسلمين فتح شود، حتى اگر اهل آنجا خودشان به عنوان تسليم نزد پيامبر (صلى الله عليه و آله ) بيايند، اين مناطق و غنايم و اسراى آن ملك خاص حضرت است و مانند اموال شخصى خود مى تواند هر تصميمى درباره آنها بخواهد بگيرد، و مسلمين هيچ حقى در آنها ندارند.


پنج شنبه 1393/7/17

درشب چهاردهم ذي الحجه كه قرص ماه كامل بود، تعدادي از مشركان مكه و يا به روايتي چهارده تن از اصحاب عقبه افرادي از اهالي يثرب در عقبه مني در مكه معظمه با پيامبر خدا صلي الله عليه و آله پيمان بسته و به طوري پنهاني با او بيعت كرده بودند. از آن حضرت، درخواست معجزه كردند و به وي گفتند: هر پيامبري داراي معجزه است، معجزه شما در اين شب چه مي‌تواند باشد؟

پيامبرصلي الله عليه و آله فرمود: شما از من چه معجزه‌اي مي‌خواهيد؟ آنان گفتند:اگر خدا با تو است و تو در نزد او قدر و منزلتي داري، از او بخواه كه قرص قمر ماه را دو قطعه كند و آن دو را از هم جدا نمايد.

پيامبرصلي الله عليه و آله درباره پيشنهاد آنان مي‌انديشيد كه جبرئيل امين بر اونازل شد و عرض كرد: اي محمد! خداي سبحان به تو سلام مي‌رساند و مي‌فرمايد:هر چيزي در اين عالم را به فرمان تو درآوردم، هر چه از من بخواهي اجابت كنم. آن گاه، آن حضرت سرش را به سوي آسمان بلند كرد و به ماه دستور داد كه به دو نيم شود. در همان حال، ماه به دو نيمه شد و معجزه الهي به وقوع پيوست.

پيامبرصلي الله عليه و آله و پيروان او به سجده رفته و خداي قادر و سبحان را شكرنمودند. آن گاه، به آن حضرت گفتند: آيا امكان دارد كه دو نيمه ماه به هم بپيوندد و همانند سابق شود؟ پيامبر صلي الله عليه و آله اشاره‌اي به ماه كرد و دستور داد كه به هم بپيوندند. مشركان مكه و يا اصحاب عقبه بار ديگر از آن حضرت درخواست كردند كه وي معجزه كرده و بالاي ماه را بشكافد.

آنحضرت براي اتمام حجت بر آنان، بار ديگر اشاره به ماه كرد و فرمان داد كه در بالايش شكافي پديد آيد. در همان لحظه انشقاقي پديد آمد و بالاي ماه شكافته شد و معجزه "شق‌القمر" به وقوع پيوست. پيامبر صلي الله عليه و آله وپيروانش سجده شكر كرده و خداي سبحان را كه چنين معجزه‌اي به پيامبرش عنايتكرد، سپاس گفتند. آن گاه پيامبر صلي الله عليه و آله به ماه اشاره كرد كه به حال سابقش برگردد.

مشركانو كافران كه با چشم خود شاهد اين معجزه الهي بودند، به عهدشان وفا نكرده وبراي ايمان آوردن به پيامبر صلي الله عليه و آله بهانه آوردند و گفتند: مامنتظر بازگشت مسافرانمان از شام و يمن مي‌مانيم، اگر آنان نيز اين معجزه را ديده باشند به تو ايمان مي‌آوريم و در غير اين صورت معلوم مي‌شود كه بر ما سحر و جادو كردي و دشمني ما نسبت به تو افزون مي‌گردد.

بههر روي، مشركان با اين بهانه از زير بار عهد و پيمانشان شانه خالي كرده و به آن حضرت ايمان نياوردند و گفتند كه كار محمد صلي الله عليه و آله، سحر وجادو بود. با اين كه برخي از علماي اسلامي در اصل معجزه شق‌القمر تشكيك كرده‌اند ولي اكثر قريب به اتفاق علما، مفسران و مورخان اسلامي آن را تأييدكرده و شأن نزول سوره قمر (54) قرآن مجيد را در همين رابطه مي‌دانند.[۱]

زمان وقوع معجزه

اين جريان به طورى كه در بعضى از روايات آمده در اوائل شب چهاردهم ذى الحجة سال ششم بعثت يعنى پنج سال قبل از هجرت اتفاق افتاده. [۲]


1-  نك: مجمع البيان علامه طبرسي، ج 10-9، ص 281؛ بحارالانوار علامه مجلسي، ج 71، ص 352؛ وقايع الايام شيخ عباس قمي، ص 120.

2- ترجمه الميزان، ج‏19، ص104

پنج شنبه 1393/7/17
مردم شهري كه همه در آن ميلنگند
به كسي كه راست راه مي رود مي خندند !
انسان هاعادت دارند چيزي را كه نمي فهمند مسخره كنند !
دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14

از آتش روزگار چنان دهانم سوخت

كه از ترس

آب يخ را هم فوت ميكنم
دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14
خيلي وقتا قدرت يك نوازش
يك لبخند
يك واژه محبت اميز
يك گوش شنوا
يك تعريف صادقانه يا اندكي توجه
را دست كم مي گيريم
كه همه انها
ميتوانند يك زندگي را متحول كنند
دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14
هيچ وقت نگو رسيدم ته خط
اگر هم احساس كردي رسيدي ته خط
يادت بيار كه معلم كلاس اولت گفت :
نقطه سر خــط .
دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14
استفاده از موفقيت هاي كوچكي كه پيش مي آيد
پر منفعت تر از اين است كه بيهوده شانس آرزو كنيم كه
شايد هرگز بدست نيايد
دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14
اكثر دانه ها هرگز رشد نمي كنند
پس اگر واقعا مي خواهيد چيزي اتفاق بيفته ،
بهتره بيش از يكبار تلاش كنيد


دسته ها : انرژي مثبت
دوشنبه 1393/7/14

در اين روزحضرت امام حسين عليه السلام به منزل اول: ابطح رسيدند و يزيد بن ثبيط بصريو چند نفر از فرزندانش به همراه جمعي از شيعيان به آن حضرت ملحق شدند.

سپس حركت نموده و به منزل دوم يعني تنعيم و بعد از آن به منزل سوم يعني صفاح نزول اجلال فرمودند.(1)


1- الامام الحسين و اصحابه ج1 ص154-155

دوشنبه 1393/7/14
دراين روز امير المؤ منين (عليه السلام) به تعليم پيامبر (صلى الله عليه و آله و سلّم) دعاى شريف صباح را به دست مبارك خود نوشتند.(1)
دوشنبه 1393/7/14
إنِ استَطَعتَ أن تُحافِظَ عَلى لَيلَةِ الفِطرِ ولَيلَةِ النَّحرِ و ... فَافعَل ، وأكثِر فيهِنَّ مِنَ الدُّعاءِ وَالصَّلاةِ وتِلاوَةِ القُرآنِ؛
اگر بتوانى شب عيد فطر و شب عيد قربان و... را مراقبت كنى، چنان كن و در اين شب ها دعا و نماز و قرآن، بسيار بخوان.
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
كُلُّ عَينٍ ساهِرةٌ يَومَ القِيامةِ إلّا ثلاثَ عُيونٍ: عَينٌ سَهِرَت في سَبيلِ اللّهِ، وعينٌ غَضَّت عَن مَحارمِ اللّهِ، وعَينٌ فاضَت مِن خَشية اللّهِ؛
تمام چشم‏ها در روز قيامت گريان و چون چشمه روانند مگر سه چشم: چشم بيدارى كشيده در راه خدا و چشم فروهشته از حرام هاى الهى و چشم اشك بار از ترس خدا
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
عَلَيكَ بِالآخِرَةِ تَأتِكَ الدُّنيا صاغِرَةً؛
در كار آخرت باش تا دنيا ذليلانه به تو رو آورد.
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
أقرَبُ ما يَكونُ العَبدُ مِنَ اللَّهِ إذا كانَ فِي الصَّلاةِ؛
نزديك‏ترين حالت بنده به خدا، هنگامى است كه در نماز است.
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
بادِر بِأَربَعٍ قَبلَ أربَعٍ: شَبابِكَ قَبلَ هَرَمِكَ، وصِحَّتِكَ قَبلَ سُقمِكَ، وغِناكَ قَبلَ فَقرِكَ، وحَياتِكَ قَبلَ مَوتِكَ؛
چهار چيز را پيش از چهار چيز درياب: جواني‌ات را پيش از پيرى؛ و تندرستي‌ات را پيش از بيمارى؛ و بي‌نيازي‌ات را پيش از نيازمندى؛ و زندگي‌ات را پيش از مرگ.
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
خَيرُ اَموالِكَ ما وَقى عِرضَكَ؛
بهترين دارايى تو آن است كه آبرويت را نگه دارد.
دسته ها : حديث
يکشنبه 1393/7/13
اين روزها چه روزهاي با عظمتي است...
موسي به طور ميرود...
فاطمه به خانه علي...
ابراهيم با اسماعيل به قربانگاه...
محمد با علي به غدير...
حسين با تمام هستيش به كربلا..
پيشاپيش روز عرفه و عيد قربان مبارك

شنبه 1393/7/12

در اين روزدر سال 60 هـ يك روز قبل از خروج مولانا ابو عبدالله الحسين عليه السلام از مكه به كربلا  حضرت  قمر بني هاشم بر فراز خانه خدا رفت و خطبه اي قرّاءايراد فرمود. شروع خطبه چنين بود:

حمد مخصوص پروردگاري است كه اين خانه را به قدوم پدرم اميرالمومنين ضرافت بخشيد.

سپس در عظمت و بزرگي و علو مقام حضرت سيدالشهداء و پيروي از آن حضرت و اينكه اگر اجازه دهند همين جا مانند باز شكاري عصباني در بين گنجشكان قرار مي گرفتم وتكليف را روشن مي كردم...

در ادامه فرمودند: چه كساني را از مرگ مي ترسانيد؟ كساني كه در كودكي مرگ بازيچه آنان بوده چه رسد به بزرگي...!

آنگاه فرمود: قريش خواستند رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم  را به قتل برسانند ولي ممكن نبود چون اميرالمومنين بود چطور مي خواهيد اباعبدالله الحسين عليهالسلام را بكشيد مادامي كه من زنده هستم؟ بياييد مرا بكشيد تا مرداتان حاصل شود..

در پايان فرمود: لعنت خدا بر شما و بر اجداد شما. (1)


1- خطيب كعبه به نقل از مناقب السادة الكرام عين العارفين هندي.

جمعه 1393/7/11
همه آب هاي درياها هم نمي توانند يك كشتي سالم را غرق كنند
مگر اينكه بتوانند داخلش نفوذ كنند
همينطور تمام نكات منفي زندگي نميتوانند روي ما اثر بگذارند
مگر اينكه ما اجازه نفوذ به آنها بدهيم
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
اگر قرار باشد جمله اي را انتخاب كنم تا با آن تمامي پند و اندرزم را بيان كرده باشم ،

فقط خواهم گفت :

" هرگــز نگـــذار افكـــار بد به ذهنــت راهـ يابـــد "
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
زندگي مثل آب توي ليوان ترك خورده ميمونه

بخوري ، تموم ميشه
نخوري ، حروم ميشه

پس از زندگيت لذت ببر
چون در هر صورت تموم ميشه
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
براي رفع فشارهاي عصبي بايد دو گام برداشت

گام نخست اينكه براي مسائل جزئي ،
خود را ناراحت نكنيد

گام دوم اينكه بدانيد همه ي مسائل ،
جزئي هستند
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
سه گام براي رسيدن به هر آنچه ميخواهيد

درخواست
باور
دريافت

مشخص كن كه دقيقا چه ميخواهـي
باور كن و ايمان داشته باش كه به آن ميرسي
خودت را براي دريافت آماده كن
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
براي رفع فشارهاي عصبي بايد دو گام برداشت

گام نخست اينكه براي مسائل جزئي ،
خود را ناراحت نكنيد

گام دوم اينكه بدانيد همه ي مسائل ،
جزئي هستند
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11

زندگي مثل آب توي ليوان ترك خورده ميمونه

بخوري ، تموم ميشه
نخوري ، حروم ميشه

پس از زندگيت لذت ببر
چون در هر صورت تموم ميشه
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
اگر قرار باشد جمله اي را انتخاب كنم تا با آن تمامي پند و اندرزم را بيان كرده باشم ،

فقط خواهم گفت :

" هرگــز نگـــذار افكـــار بد به ذهنــت راهـ يابـــد "
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
همه آب هاي درياها هم نمي توانند يك كشتي سالم را غرق كنند
مگر اينكه بتوانند داخلش نفوذ كنند
همينطور تمام نكات منفي زندگي نميتوانند روي ما اثر بگذارند
مگر اينكه ما اجازه نفوذ به آنها بدهيم
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
ميخواهم بدون استرس و نگراني زندگي كمك
نيازي به شهرت و ثروت ندارم
فقط ميخواهم خوشبخت باشم
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
براي هر دقيقه كه عصباني و ناراحت هستيد ،
شما شصت ثانيه خوشحالي را از دست مي دهيد
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11

خورشيد براي باز آمدن است كه مي رود
نگران نباش
به زودي به راهِـ روشنِ آرامش خواهي رسيد
فقط كافيست تاريكي بي پايانِ پيش رو تحمل كني
حتما سپيده دم سر خواهد زد و
خورشيد باز خواهد گشت
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
آدم وقتي يه بازي رو شروع مي كنه ممكنه ببازه ،
ولي تا وقتي وارد بازي نشه هم امكان بردش وجود نداره
توكل كن بر خدا و شروع كن
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
زندگي رو زندگي كن
نه واسه چشم ديگران
واسه دل خودت و ديگران
شاد باش
غمگين باش
شور باش
شيرين باش
نا اميد نباش !
زندگي را زندگي كن
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
هرگاه بفهمي اهدافت را خودت تعيين ميكني ،
مي فهمي زندگي ات را هم خودت شكل مي دهي
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
موفقيت يعني از مخروبه هاي شكست ،
كاخ پيروزي ساخت
موفقيت يعني اشتباه را پذيرفتن و تكرار نكردن آن
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
بياموزيد كه رها كنيد
دست بكشيد
هديه بدهيد
به اين ترتيب براي چيزهايي كه دعا كرديد يا
آرزو كرديد جا باز كنيد
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
اي كــــــــــاش
همه به جايي برسيم كه هر روز بگوئيم :

اي فردا ،
هرچه مي تواني كن كه امروز را به تمامي زسته ام
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
آنچه جذاب است سهولت نيست
دشواري هم نيست
بلكه دشواري رسيدن به سهولت است
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
تولد انسان همانند روشن شدن كبريتي است و
مرگش خاموشي
بنگر در اين فاصله چه كردي . . . !
گرما بخشيدي ؟
يا سوزاندي . . . ؟
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
اين كه شب مي شود
روز مي آيد
باد مي وزد و باران مي بارد
يعني سايه خدايي تو هنوز بر سر ماست
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11

تصوير ذهني معجزه مي كند
هر آنچه فكر كنيد اتفاق مي افتد
موج هاي مثبت روزگارتان را شيرين مي كند
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
صاحب همت در پيچ و خم هاي زندگي ،
هيچ گاه با ياس و استيصال رو به رو نخواهد شد
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
اشتباهات گذشته را فراموش كنيد و
به سوي دست يافته هاي بزرگتر در آينده حركت كنيدشايد بعضي وقت ها دلم بگيرد و
بگم چقدر سختي بايد بكشم از اين دنيا
ولي پشت اين همه غم ها برايم يك موفقيت بزرگي است
خدايا دوستت دارم و هميشه موفقيت هايم را مديون تو مي دانم و
هميشه شكرت مي كنم
دسته ها : انرژي مثبت
جمعه 1393/7/11
X